X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Websiteler

Firma Sitesi

Firma Sitesi

450
Avukatlık Sitesi

Avukatlık Sitesi

450
Mobil Uyumlu Sınırsız Haber Ekleme
Haber Sitesi

Haber Sitesi

450

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemi tamamen tarafımıza aittir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Yazılım Hizmetlerimiz yanında hosting hizmeti ile birlikte gelmektedir, sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve tüm çözümleri bir arada sunarak sitelerin daha sağlıklı çalışmasını sağlamak amacıyla yabancı hostinglerde websitelerin barındırılmasına izin vermemekteyiz. Bu sayede tüm hosting sorumluluğu tarafımıza ait olduğundan bir sorun çıktığında siz değil biz uğraşmaktayız.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekebilir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra kurulum aşamasına geçilir ve kurulum tamamlandıktan sonra yönetici bilgileri tarafınıza e-mail, telefon, vs yollar ile iletilir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve domaine özel kurulum yapıldığından kurulum yapıldıktan sonra iade yapma imkanı bulunmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı dilerseniz sitenizin alt klasörlerinde veya subdomainlerindede çalıştırabilirsiniz.

Yazılımlar size mi ait?

Çoğu uygun fiyatlı yazılım sağlayan firmalar ya warez yani kaçak, çalıntı yazılım kullanmakta veya bedava kaynaklı yazılımlar kullanmaktadır, biz Codec Teknoloji olarak 20 yılı aşkın bir süredir yazılım sektöründe bulunan bir firma olarak hiçbir zaman bu tür yöntemlere başvurmadık, yazılımlar tamamen orjinal kendi yazılımlarımızdır bu sayede başınıza herhangi hukuki bir sorun gelmeden güvenle yazılımlarımızı kullanabilirsiniz.

Hosting Billing System by WISECP
Top