X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda 

Bilimsel Verileri İş Disiplini İçinde Hayata Geçiren Kuruluşumuz; 25 Yıl Önce Başlamış Olduğu Frelance Hizmet Sunumunu Son 15 Yıldır Kurumsal Olarak Devam Ettirmekte'dir. Kuruluştan İtibaren Sürekli Müşteri Memnuniyet'ini Merkeze Alan İdari Yapısı ile Çalışmakta'dır.

Bu Yapı Yazılımlar, Web Yazılımları, Web Tasarım,  Saas, Sosyal Medya Uzmanları ve Adwords Uzmanlarının Eklenmesi ile Günden Güne Genişleyerek Şubeleşme Yolunda İlerlemektedir. Umut Kırhan Tarafından Kurulmuş Olan Firmamız 15. Yılı Sonunda Outsource olarak 500'ün Üzerinde Mutlu Müşteri Profili ile Büyük Bir Aile Olma Yolunda Çalışmalarına Son Hız Devam Etmektedir.

Kurumsal Yapımız ile Sürekli Olarak Müşterilerinin Memnuniyetini Ön Plan da Tutan Codec Teknoloji Talepleri Yerinde Dinlemektedir. Firmanız veya Kuruluşunuz İçin Talep Edecek Olduğunuz Her Türlü Yazılım ve Dijital Mecra Çalışması İçin Uzman Personelimiz Sizlerin Ayaklarına Kadar Gelmektedir. Taleplerinizi Yerinde Dinleyerek en Güncel Veriler İle Kısa Zamanda Kitlenize Ulaşmanızı Sağlamaktadır. Siz Talebinizi Biz ise Çözümü Size Sunalım.

Vizyonumuz

Bilimsel veriler ışığında analizleri toparlayarak Ar-Ge birimimiz tarafından nokta atışlı kurumsal reklamcılık ve tanıtım yapmaktır. Sektörel bazlı derinlemesine tanıtım yapmak ve web tasarımlar hazırlayarak kullanıcı dostu ara yüz ile her misafirimizin kısa zamanda müşteri potansiyelini en az beşe katlama sözümüzü yerine getirmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Firmamız merkezi tarafından hazırlanmış olan güncel reklamcılık anlayışları ile hitap ettiğiniz kitlenin karşınsa her ortamda çıkmanızı sağlıyoruz. Gereksiz reklam masraflarından uzaklaşarak maddi kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

Misyonumuz

Vizyonumuz içinde saymış olduğumuz hedeflerimize ulaşmak için günün her saatinde personellerimiz çalışmaktadır. 3 vardiya usulü ile çalışan personelimiz reklamlarınızın, tanıtımlarınızın ve kurumsal web sitelerinizin sürekli olarak bakımlarını yapmaktadır. Firmanıza yönelik kullanıcı kitlesine ulaşma başarısı ise yüzde 99 ile gerçekleşmektedir.

Kurumsal web tasarımlarınızın yapılmasında gene sadece size özel temalar ve size özel hazırlanmış olan eklentiler ile siteniz yapılmaktadır. Kodlama uzmanları, grafikerler ve bilgisayar programcıları tarafından hazırlanan siteniz eşsiz yapısı ile Googlede ilk sırada olmanızı sağlarken, sitenizde yer alacak olan hizmet veya ürünleriniz hakkında her detayı en şeffaf hali ile yansıtacaktır.

On binin üzerinde mutlu misafirimiz arasında yer almak için sadece telefon ile güler yüzlü personelimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Gerisini Ar-Ge birimimiz sizin adınıza halledecektir.

Kalite

Codec Teknoloji olarak siz değerli müşterilerine en kaliteli yazılımlarla, en kaliteli destek ve çözümlerle hiç aksamadan hizmet vermeyi amaç edindik!

Güven

Tüm yazılımlarımız PHP PDO kaynak kodlu olarak yazılmaktadır, bunun yanı sıra ekibimizin 2004 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren firma olmamız ile güven sağlıyoruz!

Destek

Tüm yazılımlarda oluşan sorunlarda hatta daha ileri giderek sektörümüzde bulunan, her hangi bir projenizde sizlere en yakından destek veren firma ünvanını uzun yıllardır koruyoruz!

Zaman

Bizlere verdiğiniz iş her zaman tek işimiz bu anlayışımız ile sonuçlanana kadar pes etmeden çalışarak, en kısa sürede sizlere ulaştırmayı amaç ediniyoruz! Bu sayede en hızlı hizmet veren firma olarak bu memnuniyetimizi kimselere vermiyoruz!


Hosting Billing System by WISECP
Top